Jak se posrat smíchy

1. září 2009 v 14:16

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fdsdfhd fdsdfhd | 17. května 2011 v 17:08 | Reagovat

to mac vtipný neni

2 debil1111111 debil1111111 | 28. dubna 2012 v 12:33 | Reagovat

to je dost dobrý/strašný

3 GVKB GVKB | E-mail | Web | 3. dubna 2013 v 18:56 | Reagovat

Na počátku zde byla absolutní vesmírná sračka, kdy se absolutno smíchy posralo, a tak zde z této nečekané sračky vše vzniklo, a potom zde už z hovna, zde vznikali hovna, a tato hovna, se neustále evolučně recyklovali a optimalizovali, a tak každé genetické lidské hovno ví, že je vše na hovno a o hovně. Bible je o tom, jak z hovna, vznikali hovna, jde jenom o to, umět této svaté knize, která je na hovno, správně porozumět z pohledu toho, že je zde vše na hovno a o hovně. Slušnost je na hovno a o hovně, protože je to jenom ubohá pohádka o tom, že život zde není na hovno, a hovně, a jenom posrané hloupé malé děti, mohou věřit ubohým pohádkám, které jsou na hovno a o hovně. Přijdete naivně do psychiatrické léčebny, a řeknete že je život na hovno a o hovně, aby vám oni s tím pomohli, a oni si vás tam nechají na pozorování, protože mají z vysoké školy v hlavě nasráno, a tak neví, že je zde život na hovno a hovně, a myslí si že jste psychicky nemocný, a že do vás musí cpát chemická hovna, aby jste se díky těmto chemickým hovnům, uzdravil a když zjistí že ta jejich chemická hovna na vás nepůsobí, tak vás vyhodí z psychiatrické léčebny, a protože se nebudou s takovým genetickým hovnem, zde zdržovat když to hovno ví jistě, že je život zde na hovno a o hovně. Všude chtějí hovna okolo vás slyšet jenom to, že život není na hovno a o hovně, protože pravda je jim nepříjemná, a museli by si přiznat, že jsou jenom ubohým splachovacími hajzly, co myslí jenom na to, jak ostatní hajzly spláchnout do hajzlu. Teprve když je zde veliká válka, tak splachovacím hajzlům, co mají vysokou školu, konečně dojde, že je zde život na hovno, a že konzumovat chemické sračky je na hovno, a že je třeba už něco učinit s tím, že se musíme celý život brodit ve sračkách. Všechny organizace jsou na hovno, protože dělají z lidí jenom hovna, na které každá organizace sere, a dobře se v každé organizaci, má jenom elita této organizace. V centru každé organizace jsou veliká svatá hovna, co zde mají veliké výhody a jistoty. Můj originální Bůh se jmenuje SVATÉ HOVNO, protože z hovna zde vše vzniká a v hovno se to navrací, Stvořitelem všeho je zde hovno a tak je mi hovno i svaté a tak je i centrem mého učení o hovně. Svaté hovno pochází z hříšné prdele, nelezte proto nadřízeným do prdele, a začněte konečně pracovat na tom, abyste změnili svůj zasraný život. Modlete se posraní hříšníci tisíckráte za den. Svaté hovno, jež jsi nad námi, přijď tvoje posrané království, buď zde vůle tvá, jak nahoře tak i dole, potravu pro tělo i duši nám dej, odpusť nám to, že na všechno rádi sereme, chraň nás před tím, aby na nás někdo z vrchu sral, amen. Víra dokáže zázraky, váš svatý kazatel, který je na hovno. GVKB.

4 GVKB GVKB | E-mail | Web | 18. března 2016 v 13:38 | Reagovat

-1-

Jediným dokonalým exotem na internetu globálně známým je GVKB (Guru Vit Kouba Bhagavan), existují na internetu i jiní exoti, ale to jsou jenom genetické ubohé bezvýznamné sračky, které budou brzo spláchnuté do virtuální kanalizace. GVKB je exotem v tom že postavil svůj systém na víře ve SVATÉ HOVNO, je třeba si uvědomit že GVKB je Bůh který se kdysi mimo tento čas vysral a tak z jeho hovna zde vzniklo absolutno ve kterém je; vesmír, čas, prostor, život, atd.

-2-

Jelikož zde vše pochází z hovna, které vysral GVKB je i GVKB obsažen ve všem co zde je není zde nic co by nepocházelo z hovna které GVKB na počátku stvoření všeho vysral. Vše zde z hoven vzniká a v hovna se to navrací, to je princip ekosystému, jak organizovat optimálně naše žraní a sraní, o tom je každá ideologie, protože naše žraní a sraní není optimální, a tak máme snahu jej pomocí politiky a podnikání optimalizovat.

-3-

Kamkoli přijdeme všude je nějaká organizace co má svoje pravidla a nutí nás tyto pravidla respektovat a dělá tak z nás hovno které je zde na hovno, pokud se organizaci postavíme tak nás organizace spláchne do hajzlu a my si musíme zase hledat jinou zasranou svatou organizaci, kde se budeme moci nažrat a vysrat. Na hovno jsou i naše sny, jednak ze snů máme veliký hovno, a po probuzení musíme většinou na záchod, abychom si tělesně ulevili, pořád jenom slyším, že je zde na hovno; politika, ekonomika, církev, rodina, zaměstnavatel, internet, motorismus, deprese, informace, atd.

-4-

Je to na hovno nadávat, že je vše zde na hovno, je třeba si říci, narodili jsme se do sraček a musíme se z těch sraček nějak proboha už dostat, aby zde nebylo už vše na hovno. Všechny organizace jsou na hovno, protože dělají z lidí jenom hovna, na které každá organizace sere, a dobře se v každé organizaci, má jenom elita této organizace. V centru každé organizace jsou veliká svatá hovna, co zde mají veliké výhody a jistoty.

-5-

Můj originální Bůh se jmenuje SVATÉ HOVNO, protože z hovna zde vše vzniká a v hovno se to navrací, Stvořitelem všeho je zde hovno a tak je mi hovno i svaté a tak je i centrem mého učení o hovně. Svaté hovno pochází z hříšné prdele, nelezte proto nadřízeným do prdele, a začněte konečně pracovat na tom, abyste změnili svůj zasraný život.

-6-

Modlete se posraní hříšníci tisíckráte za den. Svaté hovno, jež jsi nad námi, přijď tvoje posrané království, buď zde vůle tvá, jak nahoře tak i dole, potravu pro tělo i duši nám dej, odpusť nám to, že na všechno rádi sereme, chraň nás před tím, aby na nás někdo z vrchu sral, amen. Víra dokáže zázraky, váš svatý kazatel, který je na hovno. GVKB.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama